Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Utopijská Společnost

Historie
Historie Utopiánské společnosti

Utopia je aliance založná ve skvělé hře Stargate Open (http://www.stargate-game.cz/) a vznikla v lednu 2007. A pod vedením smělého vůdce Mashy funguje doteď a její působení se dostává i do dalších online her.

První věk - věk nováčků


Během Prvního věku panoval ve vesmíru chaos a bloudil jím Masha, proplouval mezi aliancemi a zjištoval, že nejlepší bude, když si založí vlastní alianci. Tak jednoho dne vznikla i Utopia. Hned první den přijal Masha do aliance hráče DeGeNs, který s ním procházel pár aliancí a chtěl se podílet na mnohém lepším co se ve světě stargate dělo.

Hned ten den obepsal Masha spoustu hráčů, kteří neměli alianci a kteří jen živořili v bezaliančním prostoru. Mezi prvními se objevili i chomísek, Ssssysel, Beelzebub, Anys, sniperrr a hantik. Aliance se díky bugovacímu přepočtu rozvíjela a ustávala války i se silnějšími protivníky. Alianci čekal rychlý vzestup a potom i pár dní na slunci mezi prvními aliancemi. Pak nás díky blížícímu se konci přestalo dost z nás hrát a věnovalo se jiným záležitostem.

Na to, že většina z nás byly nováčci, tak si Utopia vedla velice dobře.


Druhý věk

Druhý věk začal jednoho krásného dne o půlnoci. Během prvních pár hodin se zaregistrovali všichni členové Utopie. První dva dny byly jen o tom, že všichni členové šetřili aby byla Utopia založena co nejdřív. Během druhého dne však přišla zpráva, že Anys dostal půlnoční bonus a tudíž okamžitě založil Utopii a předal velení původnímu vůdci Utopie. Utopia byla jedna z prvních aliancí, tudíž bylo o místo v ní nemalý zájem. Avšak místa už byla plně obsazená. Ještě do konce prvního dne byla Utopia plná a začali sme šetřit, nakupovali armády a postupně dobývali další a další planety - pomalinku jsem měli nejvíc planet ve vesmíru - druhá aliance za námi měla o polovinu mín planet. Dlouhou dobu jsme vedli ve všem kromě ranku.

I přes velký počet planet a malou sílu sme neměli konkutenta, a nikdo si nedokázal na Utopii zautočit. A když, tak se Masha vždy dokázal dohodnut. Našli sme si i spojence - pár aliancí se k nám přidávalo a Masha se na ně spoléhal. Potom přešel do naší aliance RollerCZ a uroven Utopie zvednul do nových výšin. po několik dní sme byly pořád na výšině.

Poté se se oběvila hrozba ve formě aliance Wilikovci. I přesto, že nebyli viditelně silní, měli svoje skryté zásoby a dokázali nás celkem dobře poničit. Masha se chtěl spolehnout na spojence, ale nikdo z nich nepomohl. Sice to nebyla taková katastrofa, ale poté se Masha rozhodnul najít si spolehlivější spojence. Nakonec se ukázalo, že celá aliance Wilikovci byl vlastně jeden člověk a tudíž byly jako multáci smazaní. Utopia dál pokračovala ve sběru planet.

Potom byl vytvořen ve vesmíru Tartarus a od něj Utopia získávala naquadahové obry. Utopia pak měla nejvíce obrů v celém Open SG. Vedli jsme na dlouhou dobu žebříčky kromě ranku.

Vyhrávali jsme války a skoro vládli vesmíru. Pak nastoupila 2 válka s Wilikovci, tentokrát pod vedením Exoduse. Využili delší nepřítomnosti Mashy a kompletně ho sejmuli a dobyli mu spoustu obrů. Masha opustil alianci a na pár dní zůstal u bezaliančních hráčů, chtěl skončit, ale po přemlouvání se nakonec vrátil do Utopie a vedl ji dál.

Utopia začala okrádat vesmír o vše co šlo a pomalinku začala hromadit do fondu naquadah. Mezitím alianci opustil RollerCZ a na jeho místo přišel Romlinson.

Po pár týdnech přišli na řadu příběhové boje. Utopia bojovala o příběhové planety společně s Exodusem a Wilikovci. Pár PP zůstalo i u aliance Knights_of_the_round_table. Po taktickém dobývání a totální destrukci skoro každého člena této aliance se tato aliance rozpadla. Poté se k nám přidal její člen - Machine.

Potom přišla válka s 9.A. která ač sice nebyla tak drsná, ale naši ekonomiku to celkem poničilo. Avšak jsme se dokázali vzpamatovat a šli jsme dál. Začali jsme prodávat obry ve větším množství Apophisovi. Během pár dní jsme měli ve fondu o skoro 6mld naqu. s tím už se dalo něco dělat.

Poté jsme přijali i hráče kožy a Utopia v tomto složení zbyla do konce věku. Přišel i hráč Sonda a Ronaldino. Ti však po neschodách alianci opustili.

Utopia tento věk skončila jako první v síle, a 5 v ranku. Už to byla skutečně mocná aliance. Na to, že to byl její druhý věk.


Třetí věk

Třetí věk začal velice optimisticky, Utopia se rozjela ve složení Masha, Anys, Vidar, Ssssysel, Machine, Artur, Beelzebub, kožy. Pomalu se začínala rozjíždět ekonomika a díky spojenectví s Exodusem jsme neměli konkurenční alianci. Stavěli jsme si svou ekonomiku a bylo nám fajn.

Poté přišla válka s Space_of_stars, kteří si na nás pozvali dalších 16 aliancí o celkovém počtu 127 hráčů. Proti nim stálo 8 statečných. Avšak ani jeden z nás se nezmrazil a postavil se ohromné přesile. Postupně jsme přicházeli o planety, ale ne o naquadah. prodávali jsme naq. obry a měli tak vyšší zisky. Utočili jsme na všechny členy utočících aliancí, více či méně úspěšně - pár dní jsme je nechali, pak sme začali dobývat planety a ničit armády, postupně se začali aliance vzdávat a nechávali nás. Naše ekonomika byla na dně, bylo opravdu težké vzchopit se. Avšak pak přišel geniální nápad - udělat 2 aliance - jednu utočnou a jednu farmářskou.

Do farmářské odešel Ssssysel poté i Vidar a založili alianci Abstinenst - paradox, který vymyslel Vidar, vzhledem ke své lásce ke kalbám :-D Aliance abstinents začala uspěšně farmařit a sponzorovat Utopii.

Utopia byla víceméně pasivní, většinu utoků zajištoval Masha a Artur. Poté se rozhodlo, že Utopia začne hrát na rank. Artur se oddělil a založil další sesterskou alianci - S.K.Neumann - kam si pozval Morenu_Baccarin.

Časem se k Utopijské společnosti přidal i Apok (Abstinent) a Raknor (S.K.Neumann).

Aliance vzkétali a ne každý si dovolil zautočit. Občas se našli lidé, ale ti byli vesměs potrestáni.

Během příběhových bojů, kdy se oběvili První a Druhá loď se rozhořel boj o jejich planety a o jejich rank. Utopia uspěšně dobývala planety a předávala je Abstinentům k farmaření. Obě lodě měli speciální, příběhové planety, s 10000 městy. Masha nechtěl váhat první den bylo na obě lodě posláno před 1 000 000 otrokářských lodí, jejich armády zničeny, ale PP zůstali nedobyté.
Oboum lodím pak byly vylepšeny BS a SDI. Avšak to nestačilo na 100 000 ZHN, které Masha poslal. prošlo dost na to aby vzalo veškerou pěchotu, kterou lodě měli. následovalo vypartyzánování planet a další ZHN. Druhá loď zůstala bez armády. Dalším krokem bylo dobytí PP. Masha poslal dobývací utok čítající 1 000 000 Univerzálů. PP byla bez problému dobytá, avšak díky 100 000 PO, které tam bylo, bylo ztraceno na 70 000 PO a 700 000 univerzálů. Díky těžbě přes 50M a dennímu výzkumu 100M měl Masha výrazně navrch.
Druhou PP získal Exodus.
Masha pak začal schánět naquadahové obry a dělal ze sebe nedobytnou pevnost a dál pokračoval ve sběru ranku.

Ke konci věku měl pak Masha v mateřské lodi skoro 60 000 000 pěchoty a jeho síla dostahovala magické hranice 1mld 2 týdny před začátkem Funny věku.

Celá utopijská společnost se pak začala věnovat sběru ranku, a na posledních pár dní se všichni opět vrátili do Utopie.

Utopia vyhrála na rank, stejně jako Masha který měl rank 150, a byl daleko před druhým v pořadí. Díky administrativní chybě Adminů se odměny za rank nedávali, což zklamalo všechny hráče, kteří se 3 měsíce snažili.

Čtvrtý věk
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek